headerphoto

Letecké společnosti

Do Londýna létá z České republiky několik leteckých společností. Konkrétní londýnské letiště kam z Prahy případně z Brna jednotlivé letecké společnosti létají najdete u jednotlivých popisků. Jsou zde také uvedena blízká letiště v Polsku a na Slovensku, pokud na ně daný přepravce z Londýna létá.

Letenky Easyjet  Letenky Wizzair

České aerolinie (ČSA)
Český národní dopravce. ČSA létají z Prahy na londýnské letiště Heathrow (do 31. října 2010).

British Airways
Britský národní letecký dopravce. British Airways létají z London Heathrow Airport do Prahy.

Ryanair
Nízkonákladová letecká společnost z Velké Británie. Ryanair létá z letiště Stansted do Brna. Ze stejného letiště létá také do Bratislavy a polských měst Poznaň, Lodž, Katowice, Krakow, Rzeszow a Wroclaw. Z letiště Londo Luton létá do Bratislavy a polského Rzeszowa.

Easyjet
Easyjet létá z Prahy na londýnská letiště Stansted a Gatwick, z letiště Gatwick létá i do polského Krakowa, tam létá i z letiště London Luton.

Wizz Air
Nízkonákladová letecká společnost. Wizzair létá do Prahy z letiště Londýn Luton, odkud létá také do polských měst Poznaň, Katovice a Wroclaw. Od 16. prosince 2010 by Wizz Air měl létat z letiště Londo Luton také do Brna.
Užitečné 

Před cestou do Londýna si můžete prohlédnout předpověď počasí v Londýně a nejen tam. Pokud často cestujete, mohou se Vám hodit také letenky do Anglie.